Reja dhe përdorur kampera alcove në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kampera alcove


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Carado A 132 UNTER 6M*3,5TO*FÜR FAMILIEN*  - kamper alcove
 15
64 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2022

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës CR21246

Chausson C 656 / 140PS / ETAGENBETTEN - 7 x PERS.  - kamper alcove
 20
69 920 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2022
25 000 km

Botuar: 2d

MS-Reisemobile GmbH

6

Gjermani, Münster

Numri i referencës Nr.4505 - MF.2023.Nr.43

Carado A 464 FÜR SOFORT  - kamper alcove
 11
69 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës CR22362

CARADO A 132 Solar,Markise,Navi,Kamera,Combi6E,Rahmenf. - kamper alcove
59 900 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2021
18 300 km
Numri i ndenjëseve: 4

Botuar: 7d

Dörr Reisemobile GmbH

Gjermani, Bliesen

Numri i referencës T10672

ROLLER TEAM Kronos 295M 2023, Alcove, 6 seats, Ford - kamper alcove
 11
55 900 EUR
E re
2023
10 km
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 12d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Cluj

XGO DYNAMIC XGO 39G, 7 seats, Alcove, Fiat - kamper alcove
 8
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
9 km
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 12d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Luna de Sus

XGO DYNAMIC FIAT XGO 69G (RIMOR Italy) 5 seats, 2023 - kamper alcove
 10
44 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
10 km

Botuar: 12d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Luna de Sus

Dopfer Mercedes 312D*Solar*Markise*RFK*Klima*ab 199€/mt  - kamper alcove
 20
21 490 EUR
1995
189 972 km

Botuar: 12d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

Gjermani, Ebermannsdorf

Carado A 464 KURZFRISTIG  - kamper alcove
 14
69 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 12d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës CR22358

 2016 Ford Transit 22 - kamper alcove
 90
Ankandi
2016
70 632 km

Botuar: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100296013

FORSTER A 741 VB Sat,Navi,Markise,Heavy 165PS - kamper alcove
 15
69 899 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2022
9 000 km

Botuar: 15d

Dörr Reisemobile GmbH

Gjermani, Bliesen

Numri i referencës 897014

LMC A 564 G - Etagenbetten - auto.Sat - AHK - Klima  - kamper alcove
 20
34 990 EUR
2008
114 989 km

Botuar: 20d

Caravan Huebers

Gjermani, Hamminkeln

LMC A 564 G - Etagenbetten - auto.Sat - AHK - Klima  - kamper alcove
 20
34 990 EUR
2008
114 989 km

Botuar: 20d

Caravan Huebers

Gjermani, Hamminkeln

Roller Team KRONOS 295M, 6 Seats, FORD - kamper alcove
 10
53 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 20d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Cluj

FIAT Roller Team KRONOS 284M, 5 seats, 2023 - kamper alcove
 8
56 900 EUR
E re
2023
10 km

Botuar: 23d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Cluj

Hobby A 555  - kamper alcove
 20
33 990 EUR
2011
99 449 km

Botuar: 23d

Handler Mobile GmbH

Gjermani, Rott bei Landsberg

Rimor Kilig 4  - kamper alcove
59 737 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023
10 km

Botuar: 24d

Fellbacher Caravaningmarkt e.K.

Gjermani, Fellbach

Numri i referencës WF0DXXTTRDPK54071

FIAT XGO DYNAMIC 35G, 6 seats (2023) - kamper alcove
 8
45 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
9 km
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 25d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Luna de Sus

FORD Nobel Art A-7000(Roller Team), 5 seats, 2023 - kamper alcove
 8
51 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023

Botuar: 25d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Luna de Sus

FIAT XGO 69G - kamper alcove
 8
44 900 EUR
E re
10 km

Botuar: 25d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Cluj

FIAT XGO 39G, 7 seats - kamper alcove
 8
43 900 EUR
E re
2023
10 km
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 25d

ESCO ELECTRIC LIGHT S.R.L.

Rumani, Cluj

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Campers - Alcove motorhomes
t1 old