Reja dhe përdorur kampera gjysmë të integruara në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kampera gjysmë të integruara


   Faqja 1 e 22 1/22   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Etrusco VANS 6.6 SF EDITION*AUTOMATIK*KURZFRISTIG* - kamper gjysmë i integruar
69 900 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
Etrusco T 6900 SB FREISTAAT EDITION*FÜR SOFORT!* - kamper gjysmë i integruar
74 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
 Burstner travel van 590 - kamper gjysmë i integruar
 11
62 900 EUR
2021
8 000 km

SANROCCO S.R.L.

Itali, Varese

Ford CAMPER FORD RIMOR SPA - kamper gjysmë i integruar
 20
23 900 EUR
2003
113 000 km

De Koning Trucks

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 64NFPT

Carthago C-TOURER T 145 H *VERKAUF*GEWERBETREIBENDE* - kamper gjysmë i integruar
 11
51 990 EUR
2013
31 725 km

Botuar: 2orë 47min

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës GM21392

HYMER / ERIBA / HYMERCAR B-KLASSE MC-T WL 600 WHITELINE*VOLL*KURZFRISTIG* - kamper gjysmë i integruar
 1
153 090 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 2orë 47min

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës HY230103

Carado VAN 339 PRO MODELL 2024*AB AUGUST 2023* - kamper gjysmë i integruar
 1
71 111 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 2orë 47min

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës CR24128

CHAUSSON Teilintegriert 788 Titanium Ultimate - kamper gjysmë i integruar
86 255 EUR
E re
Numri i ndenjëseve: 4

Botuar: 7orë 48min

Dörr Reisemobile GmbH

Gjermani, Bliesen

Numri i referencës 968970

Weinsberg CARACOMPACT SUITE 640 MEG PEPPER/ -2023-/170 PS - kamper gjysmë i integruar
 20
99 310 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2023
16 000 km

Botuar: 2d

MS-Reisemobile GmbH

6

Gjermani, Münster

Numri i referencës Nr.4648 - MF.2023.Nr.82

Chausson 777 GA TITANIUM - ULTIMATE /-2023-/ EINZELBETTEN - kamper gjysmë i integruar
 20
84 450 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023
25 km

Botuar: 2d

MS-Reisemobile GmbH

6

Gjermani, Münster

Numri i referencës Nr.4830 - SOFORT VERFÜGBAR

Weinsberg CARACOMPACT SUITE 640 MEG PEPPER/ -2023-/170 PS - kamper gjysmë i integruar
 20
99 310 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2023
14 000 km

Botuar: 2d

MS-Reisemobile GmbH

6

Gjermani, Münster

Numri i referencës Nr.4625 - MF.2023.Nr.85

Forster T 599 HB / 2023 / 140 PS / HECKBETT QUER - kamper gjysmë i integruar
 20
72 120 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2023
12 000 km

Botuar: 2d

MS-Reisemobile GmbH

6

Gjermani, Münster

Numri i referencës Nr.4836 - MF.2023.Nr.54

Roller Team KRONOS*267 TL*Hubbett*AHK*Solar*TV*ab 449€/mtl - kamper gjysmë i integruar
 20
57 400 EUR
2019
31 500 km

Botuar: 3d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

Gjermani, Ebermannsdorf

Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper-Edition Sondermodell - kamper gjysmë i integruar
 15
58 143 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re

Botuar: 3d

Camping Center Vöpel GmbH

12

Gjermani, Gustavsburg

Numri i referencës cw-16132898

Weinsberg CaraCompact 600 MEG Edition Pepper (Peugeot) Mod - kamper gjysmë i integruar
 15
57 982 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re

Botuar: 3d

Camping Center Vöpel GmbH

12

Gjermani, Gustavsburg

Numri i referencës cw-15120860

Bürstner LYSEO TD HL 644 G FREISTAAT RUNDSITZGRUPPE*1.HAN - kamper gjysmë i integruar
 12
82 990 EUR
2021
11 368 km

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës GM21393

Etrusco T 7.3 SCF FACE2FACE*NEUHEIT*KURZFRISTIG* - kamper gjysmë i integruar
 10
72 490 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës ET23091

HYMER / ERIBA / HYMERCAR ML-T 580 KURZFRISTIG*DELTA*U.V.M.* - kamper gjysmë i integruar
143 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2022

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës HY22881

Carado VAN 132 PRO NEUHEIT*MODELLJAHR 2024*LIVE* - kamper gjysmë i integruar
 11
67 415 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës CR24018

HYMER / ERIBA / HYMERCAR ML-T 580 FREISTAAT RENT*AB 12/2023* - kamper gjysmë i integruar
 8
148 990 EUR
2022
35 000 km

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës HY221261

HYMER / ERIBA / HYMERCAR ML-T 580*ALLRAD*6ZYLINDER*1.HAND*VOLL* - kamper gjysmë i integruar
 10
119 990 EUR
2019
34 550 km

Botuar: 3d

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

Gjermani, Sulzemoos

Weinsberg CaraCompact MB EDITION [PEPPER] 640 MEG (Mercedes Sprinter) - kamper gjysmë i integruar
 20
96 990 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

Herzog Wohnwagen & Reisemobile GmbH & Co. KG

Gjermani, Kirchheim

Numri i referencës 45308

Knaus VAN WAVE MAN VANSATION 640 MEG 3 Assistenzsystem - kamper gjysmë i integruar
 20
103 069 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re

Botuar: 3d

Camping Freizeit Dorn oHG

Gjermani, Deißlingen-Lauffen

Numri i referencës cw-16977195

Weinsberg CaraCompact MB EDITION [PEPPER] 640 MEG Licht+Si - kamper gjysmë i integruar
 2
85 500 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
2022
5 800 km

Botuar: 3d

Camping Freizeit Dorn oHG

Gjermani, Deißlingen-Lauffen

Numri i referencës cw-16979077

1 2 3 22   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Campers - Semi-integrated motorhomes
t1 old