Rulot Award Transtar

picture_as_pdf

picture_as_pdf

4 250 EUR

Tipi

Rulot

Viti

1996

Shteti

Lituani

Telefoni

+370 698 1......

Online: 3m 26d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
Viti i prodhimit1996

Përshkrimi


Kërko informacion të detajuar

Shitësi

UAB "Rimartas"

UAB "Rimartas"

location_on

Lithuania, Plungė

phone_iphone+370 698 1...
access_time

Ora lokale e shitësit — 06:18

Personat e kontaktit

ARTURAS SISKOVAS

ARTURAS SISKOVAS

English, Lietuvių, Русский

+370 69811...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.