Reja dhe përdorur Rulota BÜRSTNER në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
BÜRSTNER
Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten - Rulot: foto 1
Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten - Rulot: foto 2
Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten - Rulot: foto 3
Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten - Rulot: foto 4
Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bürstner Lux 540 TL 1 Hand Einzelbetten

Rulot
1991
Gjermani, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Botuar: 2dNumri i referencës cw-19676420

4 950EUR

 • ≈ 496 138 ALL
 • ≈ 5 292 USD
1991
Gjermani, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Kontakto shitësin
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++ - Rulot: foto 1
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++ - Rulot: foto 2
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++ - Rulot: foto 3
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++ - Rulot: foto 4
Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++ - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Bürstner Premio Life 480 TL +++ MOVER - 1500KG +++

Rulot
2018
Gjermani, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Botuar: 9dNumri i referencës cw-19623217

19 500EUR

 • ≈ 1 954 485 ALL
 • ≈ 20 848 USD
2018
Gjermani, Steinfurter Strasse 57-59, 59387 Ascheberg, Germany
Kontakto shitësin
Bürstner Averso Top - Motorhome - Rulot: foto 1
Bürstner Averso Top - Motorhome - Rulot: foto 2
Bürstner Averso Top - Motorhome - Rulot: foto 3
Bürstner Averso Top - Motorhome - Rulot: foto 4
Bürstner Averso Top - Motorhome - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (50)

Bürstner Averso Top - Motorhome

Rulot
2013
Hungari, Budapest
Botuar: 28dNumri i referencës LT0319

15 100EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 513 473 ALL
 • ≈ 16 144 USD
2013
Hungari, Budapest
Kontakto shitësin
Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 1
Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 2
Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 3
Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 4
Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Bürstner Premio Plus 510 TK Kinderzimmer und Hubbett

Rulot
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Botuar: 1m 10d

20 084EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 013 019 ALL
 • ≈ 21 473 USD
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 1
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 2
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 3
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 4
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett

Rulot
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Botuar: 2m 1d

20 084EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 013 019 ALL
 • ≈ 21 473 USD
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Bürstner Premio 530 TK - Rulot: foto 1
Bürstner Premio 530 TK - Rulot: foto 2
Bürstner Premio 530 TK - Rulot: foto 3
Bürstner Premio 530 TK - Rulot: foto 4
Bürstner Premio 530 TK - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Bürstner Premio 530 TK

Rulot
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Botuar: 2m 1d

28 451EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 851 643 ALL
 • ≈ 30 418 USD
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 1
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 2
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 3
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 4
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett

Rulot
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Botuar: 2m 1d

20 084EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 013 019 ALL
 • ≈ 21 473 USD
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 1
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 2
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 3
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 4
Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Bürstner Premio Plus 510 TK Mit Kinderzimmer und Hubbett

Rulot
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Botuar: 2m 1d

21 765EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 181 505 ALL
 • ≈ 23 270 USD
E re
Gjermani, Herseler Strasse 14, 50389 Wesseling, Deutschland
Bürstner Averso Top 545 TS - Rulot: foto 1
Bürstner Averso Top 545 TS - Rulot: foto 2
Bürstner Averso Top 545 TS - Rulot: foto 3
Bürstner Averso Top 545 TS - Rulot: foto 4
Bürstner Averso Top 545 TS - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bürstner Averso Top 545 TS

Rulot
2015Numri i ndenjëseve: 2
Holandë, Baakhoverweg 43-45 6114RG Susteren Netherlands
Botuar: 7m 9dNumri i referencës 278844+

19 750EUR

 • ≈ 1 979 542 ALL
 • ≈ 21 116 USD
2015Numri i ndenjëseve: 2
Holandë, Baakhoverweg 43-45 6114RG Susteren Netherlands
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Rulota BÜRSTNER
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.