Reja dhe përdorur rulota FENDT në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rulota FENDT


   Faqja 1 e 11 1/11   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fendt Tendenza 560 SFDW 2000kg. Batterie 75Ah Vivara  - rulot
 30
42 550 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Caravan Wessel GmbH

Gjermani, Ascheberg

Numri i referencës cw-16878028

Wohnwagen Fendt Bianco Activ 445 SFB  - rulot
 20
27 990 EUR
E re
2022

Botuar: 2d

Bayern Camper

Gjermani, Wurmannsquick

Wohnwagen Fendt Tendenza 560 SG  - rulot
 3
40 012 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

Herzog Wohnwagen & Reisemobile GmbH & Co. KG

Gjermani, Kirchheim

Numri i referencës 21132

Wohnwagen Fendt Bianco Activ 515 SKF  - rulot
 3
34 699 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

Herzog Wohnwagen & Reisemobile GmbH & Co. KG

Gjermani, Kirchheim

Numri i referencës 21129

Wohnwagen Fendt Bianco Activ 560 SKM  - rulot
 3
37 296 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 3d

Herzog Wohnwagen & Reisemobile GmbH & Co. KG

Gjermani, Kirchheim

Numri i referencës 21128

Fendt Tendenza 515 SG 2023 2000kg. 75Ah Batterie  - rulot
 29
34 450 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 8d

Caravan Wessel GmbH

Gjermani, Ascheberg

Numri i referencës cw-16957701

Fendt BIANCO 465 TG - rulot
 10
26 081.35 EUR
E re
2023

Botuar: 9d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt BIANCO 515 SD ACTIVE - rulot
 16
29 960.81 EUR
E re
2023

Botuar: 9d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt Diamant 650 SGD - rulot
 14
54 117.49 EUR
E re
2023

Botuar: 9d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt APERO 560 SKM - rulot
 9
39 025.93 EUR
E re
2023

Botuar: 9d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt TENDENZA 650 SFD - rulot
 13
39 407.23 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt BIANCO 550 SKM - rulot
 19
30 475.63 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt Saphir 515 SG - rulot
 17
24 575.85 EUR
E re
2022

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt BIANCO 720 SKDW ALDE ZIMOWA - rulot
 20
46 050.13 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt BIANCO 560 SKM ACTIVE - rulot
 14
31 729.15 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt DIAMANT 650 SGD AL-DE - rulot
 14
52 817.92 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt TENDENZA 515 SG 2022 - rulot
 15
27 633.58 EUR
E re
2022

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt Tendenza 560 SFDW - rulot
 20
39 893.27 EUR
E re
2023

Botuar: 12d

CENTER CAMP KLAJA MIROSŁAW

Poloni, Bieruń

Fendt DIAMANT 560 SG XT TV WLAN ATC  - rulot
 9
39 990 EUR
2022

Botuar: 17d

Edeltraud Zellerer GmbH

6

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës GW30714

Fendt DIAMANT 560 SD bis zu 4.973,-€ SPAREN  - rulot
 8
47 190 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 17d

Edeltraud Zellerer GmbH

6

Gjermani, Sulzemoos

Numri i referencës FW23146

Fendt Apero 465 TG 2023 1800kg.  - rulot
 27
28 550 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
19% TVSH
E re
2023

Botuar: 19d

Caravan Wessel GmbH

Gjermani, Ascheberg

Numri i referencës cw-16271522

1 2 3 11   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Campers - Caravans - FENDT
t1 old