Rulot i ri Fendt Bianco Activ 465 SGE

picture_as_pdf

picture_as_pdf

28 042 EUR

Çmimi bruto
Me TVSH 19%

Tipi

Rulot i ri

Viti

2021

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 07131 ......

FENDT me leasing

Online: 2m 3d
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaFENDT
Viti i prodhimit2021
E re
Pesha bruto1800 kg
Gjatësia7050 mm
Gjerësia2320 mm
Lartësia2630 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Ngrohësi i parkimit
WC
Përshkrimi

~* Fendt 465 SGE BIANCO ACTIV-D

~* Shower-Paket III Bianco aktiv

-City-Anschluss mit 45 Liter Frischwassertank

-Duscheinrichtung mit Vorhang

~* Gewichtserhöhung 1.800 kg AAA

~* Fliegenschutztüre

~* Einzelbettauszug mit Liegepolster

~* Zulassungsdokumente

~* Frachtkosten

Weitere Fahrzeugdaten

 • Modell-/Baujahr: 2022
 • Interne ID: 24521
 • Innenhöhe: 195 cm
 • Aufbaulänge: 594 cm
 • Betten: Einzelbett
 • Liegeflächen: Bug (2X 850 X 2000)
 • Wasservorrat: 45.00 l
 • Polster: Zingaro

Weitere Ausstattungen

FAHRGESTELL* Tempo 100 Zulassung

 • Alufelgen
 • Antischlingerkupplung AKS

AUFBAU* Außenstauraumklappe

INNENEINRICHTUNG* Insektenschutztür 1/1

 • LED-Beleuchtung

HEIZUNG/KLIMA* Gasheizung

 • Umluftanlage

KÜCHE* Kühlschrank mit Frostfach

 • 3-Flammkocher

SANITÄR* City-Wasseranschluß

 • Cassetten-Toilette
 • Warmwasserboiler

Irrtümer und Änderungen vorbehalten

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

Brecht CaraVan GmbH & Co KG

location_on

Germany, Lämlinstrasse 13 DE-74080 Heilbronn Germany

phone_iphone
language

www.brecht-caravan.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 05:16


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.