Rulot i ri Fendt DIAMANT 650 SGD GFK DACH LEDER

picture_as_pdf

picture_as_pdf

57 236 EUR

Çmimi bruto
Me TVSH 19%

Tipi

Rulot i ri

Viti

2021

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 8135 9......

Online: 2m 1d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaFENDT
IDFW22086
Viti i prodhimit2021
E re
Pesha bruto2500 kg
Gjatësia7740 mm
Gjerësia2500 mm
Lartësia2630 mm
Motori/linja e ngarjes
Kutia e marshevemanuale
Kabina/pjesa e brendshme
Kyçja qendrore
Ngrohësi i parkimit
Përshkrimi

Deutsche Ausführung

Standort: 85254 Sulzemoos

DIAMANT 650 SGD

Beispielbilder

Vorlauffahrzeug für Juni 2022

-GFK-Dach

-Einzelbettauszug mit Liegepolster

-Lederpolster Zingst

-Dunstabzug. 12Vmit Fettfilter

-Kühlschrankventilator (12 V)

-City-Wasseranschluss für 45 l Frischwassertank

-Universal-Vorzeltsteckdose (230V/12V/TV)

-Warmwasserheizung C 3020 HE (Alde) incl. i-Net-Box

-Safety-Paket

+ ATC 2.0 Trailer Control(AL-KO) mit Einbau

+ Gasregler Duo-Control CS mit Gasfilter (Truma)

+ Diebstahlsicherung Fullstop mechanisch

-Autark-Paket IV mit Batterie (75 Ah)

+ Laderegler 15 A (Toptron)

+ integrierter Tiefentladeschutz, Batteriesensor

+ Batterie 75 Ah

+ Lade-Regler mit integriertem Booster für das Laden während der Fahrt,

+ LCD-Display, Trennschalter und Trennrelais

+ spezielle Schaltung für autarke Stromversorgung der serienmäßigen

+ 12 V Verbraucher (nicht Kühlschrank)

+ Laden mit 230 V während der Fahrt

-Gewichtserhöhung 2.500 kg AAA (Fahrwerk. Bereifung) TA

-Servicepauschale (Fracht/TÜV/ZB II frei Sulzemoos)

Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten

Gerne nehmen wir Ihr Fahrzeug in Zahlung und erstellen

Ihnen ein entsprechendes Angebot.

Finanzierung möglich.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Edeltraud Zellerer GmbH

Edeltraud Zellerer GmbH

location_on

Germany, Ohmstr. 12, 85254 Sulzemoos

phone_iphone
language

www.caravan-zellerer.de/

access_time

Ora lokale e shitësit — 06:28


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.