Rulot Hobby 720 WQC Prestige

26 074 EUR

Çmimi bruto
TipiRulot
ShtetiPoloni
Telefoni+48 514 33......
Online: 1m 27d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaHOBBY
Pesha neto1811 kg
Pesha bruto2200 kg
Ngarkesa e dobishme389 kg
Gjatësia9040 mm
Shasia/pezullimi
Numri i akseve2-aks

Përshkrimi

Długość przyczepy: 7.856 mm

Całkowita szerokość / szerokość wewnętrzna: 2.500 / 2.367 mm

Wysokość całkowita / wysokość stania wewnętrznego: 2.639 / 1.950 mm

Technicznie możliwe obciążenie: 2.500 kg

Ładowność po maksymalnym obciążeniu: 689 kg

Technicznie możliwe obciążenie: 2.100 kg

Grubość konstrukcji (podłoga / dach / ściana): 41 / 31 / 31 mm

Wymiar obiegowy przedsionka: 11.640 mm

Liczba miejsc do spania (dorośli / dzieci): 4

Miejsce do leżenia, łóżko małżeńskie (długość x szerokość): 1,988 x 1,395 mm

Miejsce do leżenia, przebudowa łóżka, miejsce do siedzenia (długość x szerokość): 2,233 x 2000 / 1,600 mm

Przyczepa na miejscu do wzięcia „od ręki”

Rocznik 2019, przyczepa nigdy nie używana.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

-Solar 170W Zestaw

-Zestaw telewizyjny (antena DVBT oraz telewizor)

Sprzedaż na umowę kupna – sprzedaży.

Zapraszamy do oględzin.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Centrum Campingowe Smolicz Zbigniew Smolicz

Centrum Campingowe Smolicz Zbigniew Smolicz

+48 514 33...
Poland, Kobylnicka 19 62-010 Pobiedziska, Poland
Ora lokale e shitësit — 15:49

Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.