Rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR ERIBA FEELING 442 *SCHLAFDACH*FAMILIE*1.500KG*

picture_as_pdf

30 365 EUR

Çmimi bruto
Me TVSH 19%

Tipi

Rulot i ri

Viti

2021

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 8135 9......

Botuar: 1v
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaHYMER
Numri i referencësHW21046
Viti i prodhimit2021
E re
Pesha bruto1500 kg
Gjatësia6670 mm
Gjerësia2170 mm
Lartësia2240 mm
Motori/linja e ngarjes
Kutia e marshevemanuale
Përshkrimi

Deutsche Ausführung

Standort: 85254 Sulzemoos

ERIBA FEELING 442

-Auflastung 1500 kg

-Schlafdach-Paket

+ Schlafdach mit Maxi-Doppelbett

+ Warmluftverteilung mit elektrischem Gebläse (230 V)

+ Gasheizung mit integriertem 10 l Warmwasserboiler, Heizstufen (2000/4000 Watt)

-Fliegenschutz-Rolltür (gesamte Türhöhe).bedienfreundlich durch seitliche Führung

-Außenstauraumklappe Heck in Fahrtrichtung links. 75 x 30 cm

-Deichsel-Fahrradträger für zwei Fahrräder. max. Traglast 60 kg. 130 x 49 x 85 cm

+ (für E-Bikes geeignet)

-Möbeldekor Chiavenna Nussbaum (Serie)

-Stoffkombinationen Samoa

-Zusatzpolster zwischen den Längseinzelbetten

-Spülenabdeckung mit Schneidebrett

-Universal-Vorzeltsteckdose (230 V. 12 V. TV)

-Steckdosenpaket (2 x 230 V Zusatzsteckdosen im Wohnraum und in der Küche)

-TÜV-Abnahme / Brief

-Überführung/Abnahmeinspektion

-Duschwanne

Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten

Gerne nehmen wir Ihr Fahrzeug in Zahlung und erstellen

Ihnen ein entsprechendes Angebot.

Finanzierung möglich.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

4.4 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Ohmstrasse 14 85254 Sulzemoos Deutschland

phone_iphone
language

www.hymer-muenchen.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 16:39


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH

t1 test unit Kamper

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.