Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 425 ABVERKAUF*HAGELSCHADEN* i ri në shitje - ID: 6832898
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 425 ABVERKAUF*HAGELSCHADEN*

Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 425 ABVERKAUF*HAGELSCHADEN*: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 6m 20d

Marka HYMER
Numri i referencës HW220063
Viti i prodhimit 2021
E re
Pesha bruto 1 500 kg
Gjatësia 6 070 mm
Gjerësia 2 170 mm
Lartësia 2 460 mm
Vendndodhja Gjermani, Sulzemoos
Telefoni +49 8135...
Motori/linja e ngarjes
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
  • ngrohësi i parkimit

32 494 EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 528 458 ALL
  • ≈ 34 773 USD
Gjermani, Sulzemoos
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:03
4.4
273 komente
I besueshëm

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

32 494EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 528 458 ALL
  • ≈ 34 773 USD

HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 425 ABVERKAUF*HAGELSCHADEN*

t1 old test unit
t1 test unit - Camper
t1 test unit - HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH
t1 old