Hmm, duket se artikulli është shitur

Rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442

rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaHYMER
Viti i prodhimit2022
E re
Pesha bruto1300 kg
Gjatësia6670 mm
Gjerësia2170 mm
Lartësia2240 mm
Kabina/pjesa e brendshme
WC
Përshkrimi

Hymer Eriba Feeling 442 Modell 2022, Grundpreis ab Werk 22.040,-

 • Auflastung auf 1500 KG Gesamtmasse 455,-
 • Kunststoffabdeckung Zugdeichsel 130,-
 • Zusatzpolster Einzelbetten 135,-
 • Dachmarkise Thule Omnistor 6300 4 m 1.450,-
 • Radio-TV-Vorbereitung mit Antenne, Lautsprecher, Audiokabel 265,-
 • Spülenabdeckung 65,-
 • Stauraumklappe Bug rechts 750 x 300 mm 245,-
 • Warmluftverteilung 12 V 335,-
 • Truma Therme Warmwasserversogung mit 10 L Gasboiler und 230 V Heizstab 995,-
 • Duschausrüstung mit Duschwanne, Brausekopf und Duschvorhang 420,-
 • Moving Paket 1.350,-
 • Fliegenschutz-Rolltür
 • Deichsel Fahrradträger Thule Superb (60 KG für E-Bikes)
 • Bigfoot Stützen
 • Premium Deichselstützrad mit Sützlastanzeige
 • Abwassertanlk 22 Ltr, rollbar im Gaskasten untergebracht
 • Steckdosenpaket (2x230 V Zusatzsteckdosen in Wohnbereich und Küche)
 • Frachtkosten 1.295,-
 • Fahrzeugdokumente 165,-
 • Fahrzeugpreis 29.345,-
 • verfügbar ab ca. April 2022

Weitere Fahrzeugdaten

 • Modell-/Baujahr: 2022
 • CaraWorld ID: cw-14535609
 • Innenhöhe: 198 cm
 • Umlaufmaß: 860 cm
 • Aufbaulänge: 546 cm
 • Leergewicht: 1021 kg
 • Masse in fahrber. Zustand: 1085 kg
 • Auflastung: 1500 kg
 • Betten: Doppel-/franz. Bett; Einzelbett
 • Liegeflächen: Bug (200 x 93/130); Heck (200 x 200)
 • Heizung: Truma S 3004
 • Kühlschrankvolumen: 80 l
 • Gefriervolumen: 8 l
 • Wasservorrat: 45 l
 • Kontakto shitësin
  Politika e privatësisë

  t1 test archive Caravan + Freizeit Voertmann GmbH

  t1 test archive Kamper

  U shtua te shenjat e referencës!
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.