Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF* i ri në shitje - ID: 6832833
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*

Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 1
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 2
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 3
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 4
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 5
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 6
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 7
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 8
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 9
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 10
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 11
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 12
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*: foto 13
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 6m 20d

Marka HYMER
Numri i referencës HW220059
Viti i prodhimit 2021
E re
Pesha bruto 1 500 kg
Gjatësia 6 670 mm
Gjerësia 2 170 mm
Lartësia 2 460 mm
Vendndodhja Gjermani, Sulzemoos
Telefoni +49 8135...
Motori/linja e ngarjes
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
  • ngrohësi i parkimit

32 900 EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 572 545 ALL
  • ≈ 35 207 USD
Gjermani, Sulzemoos
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:02
4.4
273 komente
I besueshëm

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

32 900EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 572 545 ALL
  • ≈ 35 207 USD

HYMER / ERIBA / HYMERCAR FEELING 442 SCHLAFD*MOVER*HAGELABVERKAUF*

t1 old test unit
t1 test unit - Camper
t1 test unit - HYMER-Zentrum Sulzemoos GmbH
t1 old