Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket i ri në shitje - ID: 6599640
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rulot i ri HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket

Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket: foto 1
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket: foto 2
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket: foto 3
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket: foto 4
Rulot HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket: foto 5
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 9m 17d

Marka HYMER
Viti i prodhimit 2023
E re
Pesha bruto 1 300 kg
Gjatësia 6 670 mm
Gjerësia 2 170 mm
Lartësia 2 240 mm
Vendndodhja Gjermani, Stuhr
Telefoni +49 421 8...
Kabina/pjesa e brendshme
  • WC

28 900 EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 138 193 ALL
  • ≈ 30 927 USD
Gjermani, Stuhr
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:16
4.5
87 komente
I besueshëm

Personat e kontaktit
person
Jens Vörtmann
Deutsch, English
Uwe Carspeckenn
Deutsch, English

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

28 900EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 3 138 193 ALL
  • ≈ 30 927 USD

HYMER / ERIBA / HYMERCAR Feeling 442 Stoff SAMOA, Moving Paket

t1 old test unit
t1 test unit - Camper
t1 test unit - Caravan + Freizeit Voertmann GmbH
t1 old