Reja dhe përdorur Rulota KABE në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
KABE
KABE ROYAL 630 TDL KS - Rulot: foto 1
KABE ROYAL 630 TDL KS - Rulot: foto 2
KABE ROYAL 630 TDL KS - Rulot: foto 3
KABE ROYAL 630 TDL KS - Rulot: foto 4
KABE ROYAL 630 TDL KS - Rulot: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

KABE ROYAL 630 TDL KS

Rulot
2018
Lituani, Kaunas
Botuar: 5m 6d

31 500EUR

  • ≈ 3 159 072 ALL
  • ≈ 34 189 USD
2018
Lituani, Kaunas
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Rulota KABE
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.