Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022 i ri në shitje - ID: 5821559
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rulot i ri Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022

Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 1
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 2
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 3
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 4
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 5
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 6
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 7
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 8
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 9
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 10
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 11
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 12
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 13
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 14
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 15
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 16
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 17
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 18
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 19
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 20
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 21
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 22
Rulot Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022: foto 23
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 2m 22d

Numri i referencës cw-14384085
Viti i prodhimit 2023
E re
Pesha bruto 2 000 kg
Gjatësia 8 270 mm
Gjerësia 2 510 mm
Lartësia 2 770 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Ascheberg
Telefoni +49 2593...
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 1-aks
Kabina/pjesa e brendshme
  • ngrohësi i parkimit
  • WC

48 490 EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 5 265 432 ALL
  • ≈ 51 891 USD
Gjermani, Ascheberg
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:00
4.6
130 komente
I besueshëm

Personat e kontaktit
person
Slawa Bernhardt
Deutsch, English, Русский

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

48 490EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

19% TVSH

  • ≈ 5 265 432 ALL
  • ≈ 51 891 USD

Polar Polar 620 SA Edition Einzelbetten Modell 2022

t1 old test unit
t1 test unit - Camper
t1 test unit - Caravan Wessel GmbH
t1 old