Karroceri e ndërrueshme - bote


89
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Cuhadar 2021 - karroceri e ndërrueshme - bot
 7
Pyet për çmimin

Online: 7d

Cuhadar Trailers

Turqia, ANKARA

 Beczka asenizacyjna nowa - karroceri e ndërrueshme - bot
 8
Pyet për çmimin

Online: 2m 17d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

  - karroceri e ndërrueshme - bot
 2
3 600 EUR

Online: 7d

G-TRADE 2007 Kft

Hungari, Veszprém, Jégvirág 2

Cuhadar 2021 - karroceri e ndërrueshme - bot
 7
Pyet për çmimin

Online: 7d

Cuhadar Trailers

Turqia, ANKARA

Diesel&Oil  - karroceri e ndërrueshme - bot
 1
900 EUR

Karroceri e ndërrueshme - bot

Online: 9d

Landtechnik Fink Nutzfahrzeuge und Baumaschinen

Gjermani, 18337 Marlow, Deutschland

  - karroceri e ndërrueshme - bot
 5
150 EUR
Ankandi

Online: 11d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Wolfdonksteenweg 63, Langdorp-Aarschot, 3201

ID 7353903

BERCE HYDROCUREUR  COMBINÉ MIXTE 12000 L  - karroceri e ndërrueshme - bot
 4
Pyet për çmimin
E re

Online: 11d

SA Garage Gérard Poulalion

Francë, BOURRON MARLOTTE Ile-de-France - Seine-et-Marne

ID 864

RAVASINI 20000 LITER - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
Pyet për çmimin
2007

G.A. Den Otter

15

Belgjikë, Meer

ID 0016501

de blesse brandstoftank 30.000 liter - karroceri e ndërrueshme - bot
 4
Pyet për çmimin
2011

Online: 17d

A.Z.Industrials B.V.

Holandë, Barneveld

Citergaz Gas 100000 liter Propane LPG / GPL storage Gas gaz pro - karroceri e ndërrueshme - bot
 5
29 750 EUR
Çmimi neto

Karroceri e ndërrueshme - bot

Online: 23d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 010100

  - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
Pyet për çmimin
2017
Pesha neto: 2 000 kg

Online: 24d

DANUBE TOTAL GRUP SRL

Rumani, ilfov

 24700 L - karroceri e ndërrueshme - bot
 3
5 500 EUR
1995
Pesha bruto: 28 000 kg
Pesha neto: 2 705 kg
Ngarkesa e dobishme: 25 295 kg

Online: 1m 22d

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 0660179

  - karroceri e ndërrueshme - bot
 4
1 466 EUR

Online: 1m 26d

ATS Sweden

Suedi, Kalmar

ID S2595

 24600 L - karroceri e ndërrueshme - bot
 2
5 500 EUR
1993
Pesha bruto: 28 000 kg
Pesha neto: 2 705 kg
Ngarkesa e dobishme: 25 295 kg

Online: 1m 30d

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 0660137

Esterer Tankaufbau Treibstoff ADR für 2Achser  - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
6 500 EUR
Çmimi neto
1996
Pesha bruto: 18 000 kg

Online: 1m 30d

IBE Trucks GmbH

Zvicra, Landquart

Citergaz Gas 52060 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propa - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
20 750 EUR
Çmimi neto

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 905009

ROBINE Gas 49997 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
20 750 EUR
Çmimi neto

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 807001

Citergaz Gas 52950  Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Prop - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
20 750 EUR
Çmimi neto

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 905012

Citergaz Gas 50000 Liter LPG Gas/ Gaz storage tank, Propane, Ga - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
20 750 EUR
Çmimi neto

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 902001

Citergaz Gas 28000 liter LPG GPL gas storage tank - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
8 750 EUR
Çmimi neto
1972

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 726903

Citergaz Gas 52125 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propa - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
21 750 EUR
Çmimi neto

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 904008

Citergaz Gas 16450 liter LPG GPL gas storage tank - karroceri e ndërrueshme - bot
 6
4 750 EUR
Çmimi neto
1963

Online: 2m 12d

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 84191

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.