Karroceri e ndërrueshme - bot për transportimin e gazit/LPG i ri AUREPA New

Online: 8m 15d

Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Data e regjistrimit të parë 01.03.2020
Pesha neto 7 000 kg
Pesha bruto 29 000 kg
Ngarkesa e dobishme 22 000 kg
Kapaciteti 22 m³
ADR
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Oberhausen
Telefoni +492214...
Karroceria/supestruktura
  • për transportimin e: gazit/LPG
  • numri i ndarjeve të serbatorit: 1, 22 l
  • pompa

Shitësi
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Gjermani
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:15
Personat e kontaktit
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.