Karroceri e ndërrueshme - bot i ri New CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota

Online: 6m 5d

Viti i prodhimit 2020
E re
Gjendja e re
Data e regjistrimit të parë 01.03.2020
Pesha neto 7 000 kg
Pesha bruto 29 000 kg
Ngarkesa e dobishme 22 000 kg
Kapaciteti 22 m³
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Oberhausen
Telefoni +492214...
Motori/linja e ngarjes
  • presioni i punës: 2 MPa

Shitësi
Eurasia Project Management GmbH
Eurasia Project Management GmbH Gjermani
Më shumë se 2 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:57
Personat e kontaktit
Dr. Mark Frenkel
Deutsch, English, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri e ndërrueshme - bot Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota
1983
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot Sorenam GAS, CO2, carbon dioxide, uglekislota, 1983
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
1981
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic, 1981
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA New
AUREPA New
2020
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA New, 2020
Karroceri e ndërrueshme - bot Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1980
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1980
Karroceri e ndërrueshme - bot Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
1991
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot Messer Griesheim GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, 1991
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1980
Gjermani, Cologne
Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry, 1980
Karroceri e ndërrueshme - bot 50000 liter GAS tanks, 2 units left
50000 liter GAS tanks, 2 units left
1968
Lituani, Kaunas
13 500 EUR
Karroceri e ndërrueshme - bot 50000 liter GAS tanks, 2 units left, 1968
Karroceri e ndërrueshme - bot Gas Tank 10.133 ltr.
Gas Tank 10.133 ltr.
1971, Dizel
Gjermani, Göttingen
1 900 EUR
Karroceri e ndërrueshme - bot Gas Tank 10.133 ltr., 1971
Karroceri e ndërrueshme - bot 50000 liter storage GAS tanks
50000 liter storage GAS tanks
1968
Lituani, Kaunas
13 500 EUR
Karroceri e ndërrueshme - bot 50000 liter storage GAS tanks, 1968
Karroceri e ndërrueshme - bot 50 000 liter Gas-LPG storage tank
50 000 liter Gas-LPG storage tank
Lituani, Kaunas
13 500 EUR
Karroceri e ndërrueshme - bot 50 000 liter Gas-LPG storage tank
Karroceri e ndërrueshme - bot MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory
MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory
2021
Turqia, Konya
4 277 EUR
Karroceri e ndërrueshme - bot MAS TRAILER TANKER 2 m3 to 150 m3 LPG / GAS Storage Tanks From Factory, 2021

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.