Karroceri të kamionëve të mbeturinave


12
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 BIN LIFTS - karroceri e kamionit të mbeturinave
 6
1 457 EUR
2007

Online: 25d

M&M Trucks Ltd

Mbretëria e Bashkuar, Newry

MERCEDES-BENZ  - karroceri e kamionit të mbeturinave
 6
1 750 EUR
1994

Online: 26d

Baltic Special Machinery Export

9

Lituani, Dievogala

 Kampwerth Waste Skip Compactor - karroceri e kamionit të mbeturinave
 15
Ankandi

Online: 1m 3d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200177661

Sopbilspåbygge Quatro  - karroceri e kamionit të mbeturinave
 14
Pyet për çmimin
2016

Online: 2m 12d

Rackstad Bil & Delar AB

Suedi, Schweden, Rackstad Bil & Delar

ID 13671

NTM NTM FRONT LOADER SYSTEM  - karroceri e kamionit të mbeturinave
 7
Pyet për çmimin
2015

Online: 4m 2d

K N Lastvognsgenbrug v/Christian Morten Nykjaer

Danimarkë, Dänemark

 MEDIUM XL-Plus, Müllsammelaufbau, 2 Kammern - karroceri e kamionit të mbeturinave
 9
10 900 EUR
Çmimi neto
2010

Online: 1v 6m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8307

 MEDIUM XL-Plus Müllsammelaufbau, 2 Kammern - karroceri e kamionit të mbeturinave
 11
10 900 EUR
Çmimi neto
2010

Online: 1v 6m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8306

 KAPWERTH HGN 20 Pressmüll Container - karroceri e kamionit të mbeturinave
 3
3 900 EUR
Çmimi neto
1990
Ngarkesa e dobishme: 10 000 kg

Online: 6v 4m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 77200

 4 R21 - karroceri e kamionit të mbeturinave
 3
1 500 EUR
Çmimi neto
1991

Online: 8v 9m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 6775

Diversen Containerbeladingen - karroceri e kamionit të mbeturinave
 2
Pyet për çmimin
2012

Online: 8v 10m

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Holandë, Zetten

ID A086

 3 R - karroceri e kamionit të mbeturinave
 6
2 900 EUR
Çmimi neto
1998
Pesha bruto: 20 000 kg

Online: 9v 5m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 7276

 - Müllaufbau - karroceri e kamionit të mbeturinave
 2
2 200 EUR
Çmimi neto
1981

Online: 9v 5m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 1222

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.