Karroceri të ndërrueshme frigorifer


27
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 ZABUDOWA CHŁODNIA - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 7
3 520.87 EUR

Online: 2m 10d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

 Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 15
23 775 EUR
2014
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 380 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 620 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111435

 Kühlwechselpritsche Weinmann - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 13
7 900 EUR
Çmimi neto

Online: 4d

MG Handel GmbH

10

Austri, Hörsching

ID 160657

Krone Kühlkoffer, 7.45, Thermo King MD 300, Doppelstoc  - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 15
6 800 EUR
Çmimi neto
2010

Online: 4d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62463

Schmitz Cargobull WKO Kühlkoffer Thermoking WKD-II-SR - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 10
7 500 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 400 kg

Online: 5d

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

15

Gjermani, de, Dettelbach

 ZABUDOWA CHŁODNIA - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 13
1 792.77 EUR

Online: 11d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

THERMO KING VAK Body , 18 EPAL , height 3m , side opening - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 11
Pyet për çmimin

Online: 11d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

 ZABUDOWA CHŁODNIA - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
10 986.08 EUR

Online: 18d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

Krone Rohr, Tiefkühl, Küh BDF Wechselbrücke  - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 14
6 800 EUR
Çmimi neto
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 380 kg

Online: 18d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62439

Krone 7,45, isoliert, ehemalige Kühlbrücke, Lager  - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 13
5 900 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 15 999 kg

Online: 28d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62465

 Schmitz Cargobull - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 8
Pyet për çmimin
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 750 kg

Online: 1m 2d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 16460

 Schmitz Cargobull - Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 5
Pyet për çmimin
2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 300 kg

Online: 1m 2d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17821

 Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 1
Pyet për çmimin

Online: 1m 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

Kögel 7,45, isoliert, ehemaliger Kühlbrücke, Lager  - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 13
2 800 EUR
Çmimi neto
2000

Online: 1m 15d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62458

Schmitz Cargobull WKO 16 CARRIER Bi-Temp Trennwand  - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 20
Pyet për çmimin
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 11 950 kg

Online: 2m 2d

LKW-Service Nuernberger KG

Gjermani, Furth im Wald

ID WKO_2008

 ZABUDOWA CHŁODNIA - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 7
3 520.87 EUR

Online: 2m 10d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

 / - WÜLLHORST, 2 ZONEN, Kühlgerät Jahrgang 2017 - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
7 200 EUR
2005

Online: 4m 4d

Esmatrans AG

Zvicra, Gansingen

ID c24_24317

 / - FWK - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 5
8 400 EUR
1900

Online: 4m 4d

Esmatrans AG

Zvicra, Gansingen

ID c24_19455

 / - WÜLLHORST, 2 ZONEN, Kühlgerät Jahrgang 2017 - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
7 200 EUR
2005

Online: 4m 4d

Esmatrans AG

Zvicra, Gansingen

ID c24_24316

 / - ARCON Kühlwechselbrücke - Wechselbrücke Kühler - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 4
12 800 EUR
2001

Online: 4m 4d

Esmatrans AG

Zvicra, Gansingen

ID c24_23166

 Foldedørskasse - karroceri e ndërrueshme frigorifer
 5
3 500 EUR
2003

Online: 4m 22d

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 0048998

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.