Karroceri të ndërrueshme me anë të palosshme


66
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Krone Wechselpritsche 13.60 m / Neuwertig - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 13
7 750 EUR
Çmimi neto
2016
Pesha bruto: 34 000 kg
Pesha neto: 4 950 kg

Online: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0110537 M

Krone  - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 14
4 975 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 2d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106643

Krone BDF System 7.450 mm lang, - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
2 650 EUR
Çmimi neto
2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14431-01

Krone BDF System 7.450 mm lang - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
1 650 EUR
Çmimi neto
1998
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 440 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14950-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
5 850 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14425-01

Kögel BDF System 7.450 mm lang, LACK+ PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
5 750 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 450 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 15809-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
6 250 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14421-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
5 550 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14873-01

Krone Große Auswahl an Wechselbrücken - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 1
1 EUR
Çmimi neto

Online: 8d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID --

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 10
6 250 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 12d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 16013-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 10
5 450 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 12d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14560-01

Kögel BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 6
6 250 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 490 kg

Online: 12d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17048-01

Unimog U500L Ladepritsche Sonderbau 3900  - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 6
2 990 EUR
2011

Online: 15d

Unimog Huber GbR

Gjermani, Deutschland, Langenbach

ID G02-U500L

 Zabudowa skrzynia 6.50 - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 5
328.81 EUR
2003

Online: 16d

F.H.U. Józef Stroka

Poloni, Świętoszówka

Krone BDF System 7.450 mm lang - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 8
1 500 EUR
Çmimi neto
1998
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 548 kg

Online: 21d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17500-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 10
6 250 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 21d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14415-01

Kögel BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 6
5 750 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 450 kg

Online: 24d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 15805-01

Krone BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
5 850 EUR
Çmimi neto
2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 24d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14564-01

Kögel BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 15
4 950 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 500 kg

Online: 24d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 16133-01

 Zabudow skrzynia ładunkowa 5.55 - karroceri e ndërrueshme me anë të palosshme
 2
328.81 EUR
2007

Online: 26d

F.H.U. Józef Stroka

Poloni, Świętoszówka

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.