Karroceri të ndërrueshme me perde anësore


170
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - BDF System 7.820 mm lang - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
Pyet për çmimin
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg

Online: 1m 9d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 15852

Kögel ENCO 74 // Bahnverladung // Code XL // Joloda  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
3 900 EUR
Çmimi neto
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 144 kg

Online: 2orë 45min

RL Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

ID 124139

Kögel BDF Wechselbrücke ENCO 74 /Bahnverladung/Code XL  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 11
3 900 EUR
Çmimi neto
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 144 kg

Online: 2orë 58min

RL Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

ID 124140

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 850 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103463

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 275 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107447

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 575 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
10 775 EUR
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 080 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 920 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107117

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 850 EUR
2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100387

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 250 EUR
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 540 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 550 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103526

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 13
2 675 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106521

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101225

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
6 575 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106520

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
4 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103541

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100385

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 8orë 29min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100388

 Zabudowa firana - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 10
1 761.79 EUR

Online: 2d

MEGA-TRUCK

Poloni, Tarczyn

Wecon Plannenbrücke,  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
2 500 EUR
Çmimi neto
2008

Online: 7d

Auto Volkmann

Gjermani, Mainz - Kastel

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
4 700 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 180 kg

Online: 12d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 61698

Wecon WAP  7,45m  Standard  2x vorhanden  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
6 990 EUR
Çmimi neto
2014

Online: 13d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Austri, Söding

1 2 3 9   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.