Karroceri të ndërrueshme me perde anësore KÖGEL


32
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Kögel ENCO74  EN12642-XL Certificate TEL.01712866276  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
4 900 EUR
2015

Online: 2d

Auto Volkmann

Gjermani, Mainz - Kastel

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 19055

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-06-0001

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9010!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
Pyet për çmimin
2021
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 440 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-09-10001

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 19056

Kögel BDF Wechselbrücke ENCS*Bahnverladung*Code XL  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 13
4 900 EUR
Çmimi neto
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 402 kg

Online: 1m

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

ID 135747

Kögel BDF Wechselbrücke ENCS 74*Bahnverladung*Code XL  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
4 999 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 336 kg

Online: 1m

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

ID 168602

Kögel BDF Wechselbrücke ENCO 74 /Bahnverladung/Code XL  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 11
3 900 EUR
Çmimi neto
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 144 kg

Online: 1m 7d

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Gjermani, Kehl-Neumühl

ID 124140

Kögel Wechselpritsche AKTIONSPREIS bis 18.12.20  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 20
10 990 EUR
Çmimi neto
E re
2020

Online: 2m 23d

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Austri, Peuerbach

ID TR2207

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
Pyet për çmimin
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 400 kg

Online: 3m

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 16836-1

 Kögel - WP 7.7 Jumbo BDF - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 14
1 950 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 149 kg

Online: 3m 28d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, Braunschweig

ID 301

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 500 kg

Online: 4m 13d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 16133-01

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
Pyet për çmimin
2020
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 200 kg

Online: 4m 26d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 18807

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9010!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
Pyet për çmimin
2020
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 440 kg

Online: 4m 26d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 18733

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 4m 26d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-06-0001

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
Pyet për çmimin
2020
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 200 kg

Online: 4m 26d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 18716

 Kögel - PLATEAU mit Stirnwand, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 4
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 4m 26d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-06-1001

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9006!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
Pyet për çmimin
2019
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 298 kg

Online: 5m 18d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17726

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg

Online: 6m 11d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17910-01

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg

Online: 6m 11d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 17910

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.