Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU

Online: 3m 13d

Marka KÖGEL
ID 18807
Viti i prodhimit 2020
Pesha neto 2 200 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Lippstadt
Telefoni +49 - (0)294...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 330 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 46 m³

Shitësi
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:08
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU
2020
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU, 2020
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU RAL 9010!!, 2019
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!, 2019
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone - BDF System 7.450 mm lang, FabrikNEU!!, 2019
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU in RAL 9010!!, 2019
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2007
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2007
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.