Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU

Online: 1m 27d

Marka KÖGEL
ID 19055
Pesha neto 1 360 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e zezë
Vendndodhja Gjermani, Lippstadt
Telefoni +49 - (0)294...

Shitësi
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:39
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU mit Stirnwand, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Kögel - PLATEAU mit Stirnwand, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - PLATEAU mit Stirnwand, BDF System, 7.450 mm lang, NEU
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2007
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2007
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2005
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2005
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!
2004
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!, 2004
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU!!

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.