Oferta të ngjashme

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden
Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 480 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, neue Plane
Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, neue Plane
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
3 480 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, neue Plane, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden
Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 480 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 Tautliner, mehrmals vorhanden, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
Krone BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m
2007
Gjermani, Heidesee
2 900 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone BDF Wechselbrücke Edscha Gardine 7,45 m, 2007
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand,
Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand,
2005
Gjermani, Bakum
1 690 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand,, 2005
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 7.45, BDF Wechslebrücke Bordwand + Schiebeplane,
Krone 7.45, BDF Wechslebrücke Bordwand + Schiebeplane,
2008, 2-aks
Gjermani, Bakum
3 900 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 7.45, BDF Wechslebrücke Bordwand + Schiebeplane,, 2008
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2005
Gjermani, Bakum
1 690 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2005
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2006
Gjermani, Bakum
1 490 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2006
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m
Krone BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m
2008
Gjermani, Heidesee
2 490 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone BDF Wechselbrücke Plane Bordwand Türen 7,45 m, 2008
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2003
Gjermani, Bakum
1 690 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2003
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA
2008
Gjermani, Bakum
1 690 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 20 x WB 7,45 BDF Wechselbrücke, Bordwand, EDSCHA, 2008
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 7,45 Tautliner, neue Plane, Tür rostig
Krone 7,45 Tautliner, neue Plane, Tür rostig
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 890 EUR
Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone 7,45 Tautliner, neue Plane, Tür rostig, 2007

Karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 BDF Tautliner, Wechselbrücke

Marka KRONE
ID 32885
Viti i prodhimit 2007
Pesha bruto 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme 13 400 kg
Gjerësia 2 550 mm
Lartësia 2 750 mm
Vendndodhja Gjermani, Bakum
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
 • lartësia e ngarkesës: 2 500 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 45 m³
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 BDF Tautliner, Wechselbrücke

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": karroceri e ndërrueshme me perde anësore Krone Schiebeplane, 7,45 BDF Tautliner, Wechselbrücke

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.