Karroceri të ndërrueshme me perde anësore nga Gjermani


151
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100388

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 575 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105417

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
6 575 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106520

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 850 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103463

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101225

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 13
2 675 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106521

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 31min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103195

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 850 EUR
2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100387

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105188

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
5 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100385

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 250 EUR
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 540 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 550 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103526

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
6 275 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 400 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107447

 Krone - Heck mit Portaltüren - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 6
10 775 EUR
2016
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 080 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 920 kg

Online: 7orë 32min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107117

Kögel ENCO74  EN12642-XL Certificate TEL.01712866276  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 12
4 900 EUR
2015

Online: 2d

Auto Volkmann

Gjermani, Mainz - Kastel

 Krone - WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 Code XL - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
3 550 EUR
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 180 kg

Online: 2d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, Braunschweig

ID 6878

 Wechselbrücke, Ex-Bundeswehr - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 2
2 900 EUR
Çmimi neto
2007

Online: 13d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8769

Wecon WPR 782, verzinkt  CODE XL, Hubdach  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 400 EUR
Çmimi neto
2017
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 250 kg

Online: 15d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62142

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 19055

 Kögel - PLATEAU, BDF System, 7.450 mm lang, NEU - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 7
Pyet për çmimin
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 1 360 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-06-0001

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, NEU in RAL 9010!! - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
Pyet për çmimin
2021
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 440 kg

Online: 20d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID LA-09-10001

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.