Karroceri të ndërrueshme me perde anësore WECON


5
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Wecon WPR 782, verzinkt  CODE XL, Hubdach  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
8 400 EUR
Çmimi neto
2017
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 250 kg

Online: 15d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62142

Wecon WAP  7,45m  Standard  2x vorhanden  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 8
6 990 EUR
Çmimi neto
2014

Online: 1m 20d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Austri, Söding

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
4 700 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 180 kg

Online: 1m 26d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 61705

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 14
4 700 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 180 kg

Online: 1m 26d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 61704

Wecon WPR 7,82 BDF Jumbo verzinkt, Code XL, DCE 9.5  - karroceri e ndërrueshme me perde anësore
 15
4 700 EUR
Çmimi neto
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 180 kg

Online: 1m 26d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 61814

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.