Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m

Online: 2m 25d

ID 1095
Viti i prodhimit 1997
Pesha neto 3 000 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Heidesee
Telefoni +493376...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
1090 EUR
1 090
EUR
  • 134 284 ALL
  • 1 294 USD

Shitësi
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:46
1 090
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
1997
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 1997
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Gjermani, Heidesee
1 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 590 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Gjermani, Heidesee
2 600 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m
Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m
2011
Gjermani, Heidesee
4 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m, 2011
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Gjermani, Heidesee
4 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
/ - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
2019
Gjermani, Heidesee
9 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
1 925 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
3 175 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.