Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
1997
Gjermani, Heidesee
1 090 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m, 1997
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
1997
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 1997
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Gjermani, Heidesee
1 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 590 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Gjermani, Heidesee
2 600 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
1 925 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
3 175 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
5 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
5 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m

ID 2014
Viti i prodhimit 1997
Pesha neto 3 000 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Heidesee
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.