Karroceri - vagoneta të ndërrueshme KRONE


89
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche  - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
1 950 EUR
Çmimi neto
2005
Pesha bruto: 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg

Online: 23orë 46min

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62554

 Krone WK7.3RST - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200177599

 Krone WK7.3RST - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200177603

Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne  - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
3 250 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha bruto: 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg

Online: 2d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62344

Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne  - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 13
3 250 EUR
Çmimi neto
2007
Pesha bruto: 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg

Online: 2d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62342

Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche  - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
1 950 EUR
Çmimi neto
2006
Pesha bruto: 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 17 999 kg

Online: 5d

A1-Truck GmbH

6

Gjermani, Bakum

ID 62575

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 750 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100734

 Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
2 750 EUR
2011
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105275

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 6
5 850 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 980 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 020 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106106

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
4 575 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111645

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 450 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100718

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 6
6 250 EUR
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 700 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107147

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
8 275 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107081

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
6 575 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101012

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
2 875 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107673

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 650 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 140 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0108685

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
7 675 EUR
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0110566

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
8 250 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0102185

 Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
6 250 EUR
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 700 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101106

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
5 875 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 9d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0109331

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.