Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.820 mm lang

Online: 2m 1d

Marka KRONE
ID 18185
Viti i prodhimit 2007
Pesha neto 3 380 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Lippstadt
Telefoni +49 - (0)294...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 650 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 51 m³

Shitësi
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:03
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.820 mm lang,
Krone - BDF System 7.820 mm lang,
2010
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.820 mm lang,, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2004
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2005
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2006
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2006
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang
Krone - BDF System 7.450 mm lang
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2006
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2005
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,
Krone - BDF System 7.450 mm lang,
2006
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang,, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
/ - BDF System 7.450 mm lang,
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.