Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
/ - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
Zvicra, Gansingen
2 300 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselbrücke Koffer mit Rolltor
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 850 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 550 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 750 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 450 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Gjermani, Heidesee
1 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
2003
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
2000
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 2000
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
1999
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 1999
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
/ - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER
1999
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, LAGERBEHÄLTER, 1999

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselbrücke Rolltor Lagerbehälter

Marka KRONE
ID 477794
Viti i prodhimit 2007
Pesha neto 2 850 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Heidesee
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.