Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor

Online: 1v

Marka KRONE
ID 430999
Viti i prodhimit 2004
Pesha neto 2 820 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Heidesee
Telefoni +493376...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
1790 EUR
1 790
EUR
  • 219 841 ALL
  • 2 162 USD

Shitësi
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:49
1 790
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
2001
Gjermani, Heidesee
2 190 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 690 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Gjermani, Heidesee
3 500 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
2 190 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
2 300 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - SCANIA BDF-Wechselkoffer neu
/ - SCANIA BDF-Wechselkoffer neu
2019
Gjermani, Heidesee
9 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - SCANIA BDF-Wechselkoffer neu, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m
Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m
2005
Gjermani, Heidesee
2 900 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
/ - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar
2019
Gjermani, Heidesee
9 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer NEU Sofort lieferbar, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Gjermani, Heidesee
5 300 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 850 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2007
Gjermani, Oelde
5 550 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.