Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Durchlade-WB Koffer Poratltür 7,45 m

Online: 1m 20d

Marka KRONE
ID 63916
Viti i prodhimit 2011
Pesha neto 3 080 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Heidesee
Telefoni +493376...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
4950 EUR
4 950
EUR
  • 609 820 ALL
  • 5 876 USD

Shitësi
MLS - Mobil Logistik Service
MLS - Mobil Logistik Service Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:54
4 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Gjermani, Heidesee
1 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m
2006
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer Rolltor 7,45 m, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor
1997
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m Rolltor, 1997
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
/ - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m
1997
Gjermani, Heidesee
1 090 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Jumbo Wechselkoffer OHNE Rolltor 7,45 m, 1997
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
/ - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar
2003
Gjermani, Heidesee
4 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Stahlkoffer 7,45 m Lack neu Sofort lieferbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar
2003
Gjermani, Heidesee
1 590 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor stapel+kranbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
/ - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung
2003
Gjermani, Heidesee
2 600 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - 200 x BDF Wechselkoffer 7,45 Rolltor Vermietung, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 480 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 480 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen
2007, 2-aks
Gjermani, Bakum
2 480 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2007, 3-aks
Gjermani, Bakum
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.