Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager

Online: 1m 9d

Marka KRONE
ID G0105083 M
Viti i prodhimit 2010
Pesha neto 3 360 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Oelde
Telefoni +49 (0) 252...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 470 mm
1350 EUR
1 350
EUR
  • 166 617 ALL
  • 1 490 USD

Çmimi neto

BRÜGGEN SWAP-STORE
Shitësi
BRÜGGEN SWAP-STORE
Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 4 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:55
Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
1 350
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Gjermani, Oelde
1 350 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Gjermani, Oelde
1 350 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager
2010
Gjermani, Oelde
1 350 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand WKO BDF-7.45 als mob. Lager, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU
Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU
2010
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU
Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU
2010
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 100 St. Glattwand WKO BDF-7.45_ Rolltor NEU, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
2007
Gjermani, Oelde
2 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45
2008
Gjermani, Oelde
1 050 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Glattwand Wechselbehälter BDF-7.45, 2008
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2010
Gjermani, Oelde
1 575 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette
Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette
2010
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone 2 St. sofort verfügbar _Koffer Glattwandkassette, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2007
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette
Krone Koffer Glattwandkassette
2007
Gjermani, Oelde
5 875 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone Koffer Glattwandkassette, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.