Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren

Online: 2d

Marka KRONE
ID G0107147
Viti i prodhimit 2009
Pesha neto 3 300 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme 12 700 kg
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Gjermani, Oelde
Telefoni +49 (0) 252...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 660 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 470 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 51 m³
6250 EUR
6 250
EUR
  • 769 975 ALL
  • 7 419 USD

Shitësi
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:38
Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
6 250
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren
2009
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Jumbo Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2009
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2009
Gjermani, Oelde
6 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2009
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2008
Gjermani, Oelde
5 875 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2008
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2012
Gjermani, Oelde
1 575 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2012
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren
2011
Gjermani, Oelde
2 750 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Portaltüren, 2011
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2013
Gjermani, Oelde
7 675 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2013
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Gjermani, Oelde
2 875 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2013
Gjermani, Oelde
6 275 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2013
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2004
Gjermani, Oelde
7 450 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2013
Gjermani, Oelde
7 875 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2013
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Gjermani, Oelde
8 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren
2012
Gjermani, Oelde
5 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.