Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
2007, 3-aks
Gjermani, Bakum
3 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
2007, 3-aks
Gjermani, Bakum
3 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2006, 3-aks
Gjermani, Bakum
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2005, 3-aks
Gjermani, Bakum
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, neu lackiert
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, neu lackiert
2005, 3-aks
Gjermani, Bakum
3 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, neu lackiert, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
2 190 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
/ - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar
2003
Gjermani, Heidesee
2 300 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF Wechselkoffer 7,45 m kran- und stapelbar, 2003
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m
Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m
2005
Gjermani, Heidesee
2 900 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - JUMBO Koffer Portaltür 7,45 m, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme KRONE BODY BDF CONTAINER BOX CLOTHES CARRYING WK 7.7 NSTGI
KRONE BODY BDF CONTAINER BOX CLOTHES CARRYING WK 7.7 NSTGI
2010
Poloni, KRAKÓW
7 703 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme KRONE BODY BDF CONTAINER BOX CLOTHES CARRYING WK 7.7 NSTGI, 2010
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor
2004
Gjermani, Heidesee
1 790 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF Wechselkoffer 7,45 m Glattwand Rolltor, 2004
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTG
Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTG
2000
Gjermani, Schwebheim
2 500 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTG, 2000
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTGGerüst
Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTGGerüst
2006
Gjermani, Schwebheim
4 000 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone BDF- Wechselkoffer C 7,45Typ: WK 7.3 RSTGGerüst, 2006

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche

Marka KRONE
ID 62353
Viti i prodhimit 2007
Pesha bruto 18 000 kg
Ngarkesa e dobishme 17 999 kg
Vendndodhja Gjermani, Bakum
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 3-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 560 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 46 m³
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.