Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
2007, 3-aks
Gjermani, Bakum
3 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne
2007, 3-aks
Gjermani, Bakum
3 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, ne, 2007
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2006, 3-aks
Gjermani, Bakum
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2006
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche
2005, 3-aks
Gjermani, Bakum
1 950 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45, Container, stapelbar, Staplertasche, 2005
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1996, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1996
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1979, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 400 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1979
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1979, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 400 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1979
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1980, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1980
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1993, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1993
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1995, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1995
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1990, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1990
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer
WB Koffer
1991, Dizel
Gjermani, Göttingen
2 200 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme WB Koffer, 1991

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone WB 7,45 Koffer, 2750mm innen

Marka KRONE
ID 62202
Viti i prodhimit 2007
Pesha bruto 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme 13 000 kg
Vendndodhja Gjermani, Bakum
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
  • lartësia e ngarkesës: 2 750 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 49 m³
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.