Karroceri - vagoneta të ndërrueshme nga Gjermani


227
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 12 1/12   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 / - BDF Möbelkoffer Wechselbrücke Poratltür 7,45 m - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
1 950 EUR
1999
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 180 kg

Online: 1d

MLS - Mobil Logistik Service

Gjermani, Heidesee

ID 39

 Krone - BDF Möbelkoffer Wechselbrücke Portaltür 7,45 m - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 13
1 950 EUR
1999
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 180 kg

Online: 1d

MLS - Mobil Logistik Service

Gjermani, Heidesee

ID 40

 Krone - Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
3 675 EUR
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 660 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 340 kg

Online: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111677

 Krone - Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 6
2 475 EUR
2006
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 140 kg

Online: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0109369

 Krone - Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 10
3 675 EUR
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 26 660 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 340 kg

Online: 1d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111732

 / - BDF System 7.450 mm lang - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 8
Pyet për çmimin
1999
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 2 980 kg

Online: 2d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 18623

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 450 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100718

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
6 575 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101012

 Krone - - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 12
3 575 EUR
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0110405

 / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105582

 / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0105582 M

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 850 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 940 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 060 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0103135

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
6 375 EUR
2011
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0101011

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
7 675 EUR
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0110566

 Krone - Wechselkoffer Heck Hohe Portaltüren - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 9
6 275 EUR
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 400 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 600 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111682

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 750 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0100734

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 14
5 650 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 860 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 140 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0108685

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 7
6 750 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 880 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 120 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0113083

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
7 675 EUR
2010
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107082

 Krone - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor - karroceri - vagonetë e ndërrueshme
 15
8 275 EUR
2012
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 360 kg
Ngarkesa e dobishme: 12 640 kg

Online: 3d

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0107081

1 2 3 12   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.