Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!

Online: 3m 13d

Marka SOMMER
ID 18858
Pesha neto 2 155 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Lippstadt
Telefoni +49 - (0)294...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 330 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 440 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 48 m³

Shitësi
Lippstädter Anhänger GmbH
Lippstädter Anhänger GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:44
Personat e kontaktit
Dietmar Beumer
Deutsch, English, Español, Français, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.450 mm lang, Unterbau FEUERVERZINKT, FABRIKNEU!
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Spier - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
/ - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - LippstädterMC BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - BDF System 7.450 mm lang, FABRIKNEU!, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!
Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!
2019
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Sommer - BDF System 7.820 mm lang mit Schiebeplane, FABRIKNEU!, 2019
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
/ - BDF System 7.450 mm lang,
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
/ - BDF System 7.450 mm lang,
1999
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,, 1999
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,
/ - BDF System 7.450 mm lang,
1999
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang,, 1999

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.