Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN

Online: 5m 17d

ID G0105582
Viti i prodhimit 2001
Pesha neto 2 860 kg
Pesha bruto 16 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Oelde
Telefoni +49 (0) 252...
Karroceria/supestruktura
  • gjatësia e ngarkesës: 7 300 mm
  • gjerësia e ngarkesës: 2 480 mm
  • vëllimi i ngarkesës: 45 m³

Shitësi
BRÜGGEN SWAP-STORE
BRÜGGEN SWAP-STORE Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
10:54
Personat e kontaktit
Irina Tomsin
Deutsch, Русский
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
/ - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
2001
Gjermani, Oelde
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
/ - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
2001
Gjermani, Oelde
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
/ - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN
2001
Gjermani, Oelde
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - VERMIETUNG GROßE STÜCKZAHLEN, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Gjermani, Oelde
1 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Krone - Große Auswahl an Wechselbrücken
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
5 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
3 175 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
1 925 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
/ - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor
2001
Gjermani, Oelde
5 250 EUR
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - Wechselkoffer Heck Alu. Rolltor, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang
/ - BDF System 7.450 mm lang
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang
/ - BDF System 7.450 mm lang
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!!, 2001
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, Lagerbehälter, Lack NEU
/ - BDF System 7.450 mm lang, Lagerbehälter, Lack NEU
2001
Gjermani, Lippstadt
Karroceri - vagonetë e ndërrueshme / - BDF System 7.450 mm lang, Lagerbehälter, Lack NEU, 2001

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.