Karroceritë e hapura


40
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 4500 x 2400 - karroceri e hapur
 5
2 990 EUR

Online: 1v 5m

Sodipieces TP

8

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 10051789

Unimog U500L Ladepritsche Sonderbau 3900  - karroceri e hapur
 6
2 990 EUR
2011

Online: 1v 3m

Unimog Huber GbR

6

Gjermani, Deutschland, Langenbach

ID G02-U500L

 Flat Bed Body - karroceri e hapur
 5
Ankandi

Online: 21d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140259695

 Dropside Body to suit Lorry - karroceri e hapur
 7
Ankandi

Online: 28d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140259327

 Dropside Body to suit Ford Transit - karroceri e hapur
 4
Ankandi

Online: 1m 11d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140257855

 MFL 11 Machine flat - karroceri e hapur
 5
6 352 EUR
2016

Online: 1m 12d

ATS Sweden

Suedi, Stockholm

ID S2524

Kranflak Laxo Volvo FM  - karroceri e hapur
 12
Pyet për çmimin
2017

Online: 1m 24d

Rackstad Bil & Delar AB

Suedi, Schweden, Rackstad Bil & Delar AB

ID 13805

 CMT UNI322 - karroceri e hapur
 17
9 675 EUR
2006

Online: 4m 24d

ATS Sweden

Suedi, Västra Götaland

ID S1560

Iveco Pritsche 4100mm neu  - karroceri e hapur
 4
1 990 EUR
Çmimi neto
2020
Pesha bruto: 3 500 kg

Online: 5m 7d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Austri, Söding

 - Pritschen-Aufbau - karroceri e hapur
 15
1 400 EUR
Çmimi neto
2008

Online: 6m 15d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 1903

MAN Laadbak met kraanbok - karroceri e hapur
 5
Pyet për çmimin
2006

Online: 9m

Mestebeld Parts

Holandë, Lemelerveld, Netherlands

ID 050000044

Unimog U500L Ladepritsche Sonderbau 3900  - karroceri e hapur
 6
2 990 EUR
2011

Online: 1v 3m

Unimog Huber GbR

6

Gjermani, Deutschland, Langenbach

ID G02-U500L

Transgruas  - karroceri e hapur
 2
Pyet për çmimin
1999

Online: 1v 3m

TRANSGRUAS

6

Spanjë, Barcelona

ID TG-CPLAT

 Pritschenaufbau - karroceri e hapur
 3
1 900 EUR
Çmimi neto

Online: 1v 4m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 1895

Transgruas Fija - karroceri e hapur
 3
Pyet për çmimin
1999

Online: 1v 4m

TRANSGRUAS

6

Spanjë, Barcelona

ID SMA-18019A

 4500 x 2400 - karroceri e hapur
 5
2 990 EUR

Online: 1v 5m

Sodipieces TP

8

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 10051789

Kel-Berg HEJSELADSKASSE - karroceri e hapur
 5
2 000 EUR
2005

Online: 1v 6m

LASTAS TRUCKS DANMARK A/S

Danimarkë, Hedensted

ID 0042548

 - Pritschen-Aufbau - karroceri e hapur
 15
1 700 EUR
Çmimi neto
2007

Online: 1v 11m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 3985

 - Pritschenaufbau - PLATFORM ONLY - karroceri e hapur
 1
1 900 EUR
Çmimi neto
1995

Online: 2v

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 6238

 Pritschenaufbau - karroceri e hapur
 4
3 900 EUR
Çmimi neto

Online: 2v 5m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 81041

 Pritschenaufbau - karroceri e hapur
 6
4 000 EUR
Çmimi neto
2008

Online: 3v 1m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 7890

 Pritschenaufbau - karroceri e hapur
 10
3 900 EUR
Çmimi neto
2008

Online: 3v 3m

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 7887

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.