Karroceritë e ndërrueshme e hapura


41
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Krone - - karroceri e ndërrueshme e hapur
 14
4 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 7orë 27min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106643

 Krone - Baustoff Flat - karroceri e ndërrueshme e hapur
 6
1 675 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 7orë 27min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106176

 Kögel - Baustoff Flat - karroceri e ndërrueshme e hapur
 8
1 850 EUR
2008
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 7orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0108077

 Krone - - karroceri e ndërrueshme e hapur
 7
1 850 EUR
2009
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 7orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0111793

 Krone - Baustoff Flat - karroceri e ndërrueshme e hapur
 13
4 975 EUR
2007
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 480 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 520 kg

Online: 7orë 28min

BRÜGGEN SWAP-STORE

Gjermani, Oelde

ID G0106368

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK NEU!! - karroceri e ndërrueshme e hapur
 10
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 450 kg

Online: 7d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 15805-01

  - karroceri e ndërrueshme e hapur
 7
2 963 EUR

Online: 8d

ATS Sweden

Suedi, Stockholm

ID S2228

 Kögel - BDF System 7.450 mm lang, LACK+ PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme e hapur
 6
Pyet për çmimin
2001
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 450 kg

Online: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 15809-01

 Krone - BDF System 7.450 mm lang - karroceri e ndërrueshme e hapur
 5
Pyet për çmimin
1998
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 440 kg

Online: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14950-01

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, - karroceri e ndërrueshme e hapur
 5
Pyet për çmimin
2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 1m 4d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14431-01

Kögel EN 74 Wechselbrücke Wechselfahrgestell  - karroceri e ndërrueshme e hapur
 5
1 700 EUR
Çmimi neto
2005
Pesha bruto: 16 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 13 800 kg

Online: 1m 19d

Autopark-A5

Gjermani, Atzenhain

 Krone - BDF System 7.450 mm lang, LACK + PLANE NEU! - karroceri e ndërrueshme e hapur
Pyet për çmimin
2004
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 2 700 kg

Online: 2m 6d

Lippstädter Anhänger GmbH

Gjermani, Lippstadt

ID 14873-01

 Krone - WP 7.7 Jumbo BDF C 7,82 EN 12642 XL - karroceri e ndërrueshme e hapur
 11
5 250 EUR
2013
Pesha bruto: 16 000 kg
Pesha neto: 3 060 kg

Online: 2m 19d

Fichtner Nutzfahrzeuge

Gjermani, Braunschweig

ID 1047_03

  - karroceri e ndërrueshme e hapur
 6
Pyet për çmimin

Karroceri e ndërrueshme e hapur

Online: 2m 28d

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Holandë, Goudriaan

ID 7325

 Wechselbrücke - - karroceri e ndërrueshme e hapur
 3
900 EUR
Çmimi neto
2002

Online: 4m 6d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 6647

 Drop Side Bidy - karroceri e ndërrueshme e hapur
 3
Pyet për çmimin
2008

Online: 5m 10d

M&M Trucks Ltd

Mbretëria e Bashkuar, Newry

vrige 40" High Cube Flatrack - karroceri e ndërrueshme e hapur
 2
Pyet për çmimin
2013

Online: 7m 27d

UnikTruck A/S

7

Danimarkë, Odder

ID 1991

vrige 40 feet HC flatrack - karroceri e ndërrueshme e hapur
 2
Pyet për çmimin
2011

Online: 7m 27d

UnikTruck A/S

7

Danimarkë, Odder

ID 1973

vrige 40 foot HC flatrack - karroceri e ndërrueshme e hapur
 2
Pyet për çmimin
2014

Online: 7m 27d

UnikTruck A/S

7

Danimarkë, Odder

ID 1971

vrige 40" Flatrack - karroceri e ndërrueshme e hapur
 2
Pyet për çmimin
2008

Online: 7m 27d

UnikTruck A/S

7

Danimarkë, Odder

ID 1880

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.