Kontejnerë


147
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 8 1/8   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Güllercontainer 45 m³ - kontejner
 19
4 500 EUR
Çmimi neto

Online: 1orë 16min

Agrikontor Neuholland GmbH

Gjermani, Hamburger Chaussee 21

ID 10293

Slangenpers Nieuw - kontejner
 19
1 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi
E re

Online: 3orë 6min

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

 20' x 8' Container - kontejner
 9
Ankandi

Online: 8orë 39min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250083

 20' Container - kontejner
 5
Ankandi

Online: 8orë 54min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250317

Citergaz Gas 50000 liter LPG GPL gas storage tank - kontejner
 6
20 750 EUR
Çmimi neto

Online: 21orë 50min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 906002

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - kontejner
 6
11 800 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha neto: 6 740 kg

Online: 22orë 8min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 741086

Gofa Gas GBC 42 Gas tank Container 42300 Liter LPG GPL - kontejner
 6
11 800 EUR
Çmimi neto
2001

Online: 22orë 10min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 741081

Chaudronnerie D ánor 69690 liter Propane storage LPG / GPL Gas tank gaz - kontejner
 6
22 750 EUR
Çmimi neto

Kontejner

Online: 22orë 38min

JB Trading b.v.

8

Holandë, Ede

ID 807008 / 43

Leebur  - kontejner
 9
Pyet për çmimin
2005

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0016158

  - kontejner
 5
700 EUR
Ankandi

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Zvicra, Legs-cha Zugr 4A, Berguen, 7482

ID 6933439

  - kontejner
 1
300 EUR
Ankandi

Online: 1d

Troostwijk Auctions

Zvicra, Legs-cha Zugr 4A, Berguen, 7482

ID 6933440

Gebruikte  Haakarmcontainer 30 m3 6.2 lang Leebur Container - kontejner
 16
3 450 EUR
Çmimi neto

Online: 1d

J. Spapens Trading B.V.

Holandë, Ulicoten

 10`x 8` Container - kontejner
 9
Ankandi

Online: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140249971

 20' Container - kontejner
 16
Ankandi

Online: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140245597

Diversen Kipper - kontejner
 9
Pyet për çmimin

Online: 3d

Auto Viger

9

Belgjikë, Roksem

 Rollers for Roll-off container - kontejner
 4
Ankandi

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - Germany

8

Gjermani, MEPPEN, DEU

 Container Laboratoire Laboratory 40 - kontejner
 7
Ankandi

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Ackermann Storage Container ALUMINIUM Container - kontejner
 8
2 500 EUR
Çmimi neto
2006
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 4 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg

Online: 3d

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

VDL Nieuwe Haakarm Container  20M3 Uit voorraad - kontejner
 9
4 500 EUR
Çmimi neto
2021

Online: 3d

J. Spapens Trading B.V.

Holandë, Ulicoten

GFollner WOON UNIT - kontejner
 19
Pyet për çmimin
2004

G.A. Den Otter

14

Belgjikë, Meer

ID 0016246

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.