Kontejnerë ndërtimi


123
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 7 1/7   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ABC Skurvogn - kontejner ndërtimi
 16
270 EUR
Ankandi

Online: 1m 21d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

 TMG GH1260 - kontejner ndërtimi
 6
Ankandi

Online: 22orë 31min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140253131

 TMG ST2030P - kontejner ndërtimi
 7
Ankandi

Online: 22orë 32min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140253142

 18' x 8' Containerised Welfare Unit - kontejner ndërtimi
 16
Ankandi

Online: 22orë 34min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140258084

 TMG ST4080E - kontejner ndërtimi
 7
Ankandi

Online: 22orë 35min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140253148

 ARMPOL / Military container body - kontejner ndërtimi
 20
27 730 EUR
2020
Pesha neto: 4 400 kg

Online: 1d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

ABC Kontorpapilion - kontejner ndërtimi
 2
7 EUR
Ankandi
1980

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

ABC Kontorpapilion - kontejner ndërtimi
 2
7 EUR
Ankandi
1980

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

 Unused 2021 20' x 30' x 12' PVC Dome Storage Shelter - kontejner ndërtimi
 4
Ankandi
2021

Online: 3d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200176902

 Unused 2021 40' x 80' x 20' PVC Dome Storage Shelter - kontejner ndërtimi
 5
Ankandi
2021

Online: 3d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200176891

 ARMPOL / Military container body / NEW / UNUSED / 2020 - kontejner ndërtimi
 20
27 730 EUR
E re
2020
Pesha neto: 4 400 kg

Online: 3d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

 ARMPOL KNW.15-01 - kontejner ndërtimi
 20
27 730 EUR
2020
Pesha neto: 4 400 kg

Online: 3d

CIEZAROWKI.PL.

7

Poloni, Kraków

  - kontejner ndërtimi
 3
700 EUR
Ankandi

Online: 4d

Troostwijk Auctions

Francë, Rue du Docteur Patrick BERAUD, AURILLAC, 15000

ID 7288291

  - kontejner ndërtimi
 1
700 EUR
Ankandi

Online: 4d

Troostwijk Auctions

Francë, Rue du Docteur Patrick BERAUD, AURILLAC, 15000

ID 7288295

  - kontejner ndërtimi
 1
700 EUR
Ankandi

Online: 4d

Troostwijk Auctions

Francë, Rue du Docteur Patrick BERAUD, AURILLAC, 15000

ID 7288315

 30' x 20'x 10' Steel Frame Building 2no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 8
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272764

 30' x 20'x 10' Steel Frame Building 2no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 8
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272765

 30' x 20'x 10' Steel Frame Building 2no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 8
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272761

 60' x 20'x 10' Steel Frame Building 4no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 8
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272758

 30' x 20'x 10' Steel Frame Building 2no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 6
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272766

 60' x 20'x 10' Steel Frame Building 4no 15' Bays, Brace Bars, Main Frame Fixings - kontejner ndërtimi
 7
Ankandi

Online: 5d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Dromore

ID 100272759

1 2 3 7   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.