Kontejnerë roll-off


238
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 12 1/12   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ABC 16m3 - kontejner roll-off
 2
270 EUR
Ankandi
1997

Online: 2m 3d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

 - kontejner roll-off
 3
Ankandi

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

9

Holandë, MOERDIJK, NLD

 - kontejner roll-off
 2
Ankandi

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

9

Holandë, MOERDIJK, NLD

Hulténs Lastväxlarflak 9 kubik - kontejner roll-off
 6
4 885 EUR
2019

Online: 4d

Palm Truck AB

Suedi, Schweden, Trelleborg

Europress C Max - kontejner roll-off
 6
1 348 EUR
Ankandi
2007

Online: 4d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

Translift zijlader container - kontejner roll-off
 5
3 500 EUR
Çmimi neto
2010

Online: 4d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Holandë, Zetten

ID A4167

 Seilabrollcontainer mit Flügeltüren ca. 17m³ - kontejner roll-off
 5
1 900 EUR
Çmimi neto
2000

Online: 9d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8831

 40 Yard Roro Skip to Hook Loader Lorry - kontejner roll-off
 14
Ankandi

Online: 9d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140262692

 RORO Porta Packer to suit Hook Loader Lorry - kontejner roll-off
 16
Ankandi

Online: 9d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140261441

 RORO Porta Packer to suit Hook Loader Lorry - kontejner roll-off
 14
Ankandi

Online: 9d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140261290

HIAB | 115 - kontejner roll-off
 17
Pyet për çmimin
2000

Online: 10d

BAFAG AG

13

Zvicra, Regensdorf

ID c24_4070A

Vossebelt container 20m3 - kontejner roll-off
 7
4 500 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 2 000 kg
Pesha neto: 2 000 kg

Online: 10d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Holandë, Zetten

ID A4164

Vossebelt container 20m3 - kontejner roll-off
 6
4 500 EUR
Çmimi neto
2004
Pesha bruto: 2 000 kg
Pesha neto: 2 000 kg

Online: 10d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Holandë, Zetten

ID A4165

Container 29m³ - kontejner roll-off
 6
4 750 EUR
Çmimi neto
2010

Online: 10d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

8

Holandë, Zetten

ID A3901

 40Yard RORO Enclosed Skip to suit Hook Loader Lorry - kontejner roll-off
 8
Ankandi

Online: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140262094

 40Yard RORO Enclosed Skip to suit Hook Loader Lorry - kontejner roll-off
 11
Ankandi

Online: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140262100

Mercedes-Benz Abrollbehälter MEILLER MK 56 RS/2 Ladekran - kontejner roll-off
 12
12 500 EUR
Çmimi neto
2017

Online: 13d

Hüffermann Krandienst GmbH

Gjermani, 27793 Wildeshausen

ID ZG21280

Mercedes-Benz A1 Abrollpritsche P09 s Steckrungen Rungen - kontejner roll-off
 8
5 200 EUR
Çmimi neto
2018

Online: 13d

Hüffermann Krandienst GmbH

Gjermani, 27793 Wildeshausen

ID ZG20251

Mercedes-Benz GARANT Abrollbehälter HIAB Ladekran 166 E4 HiDuo - kontejner roll-off
 16
39 950 EUR
Çmimi neto
2020

Online: 13d

Hüffermann Krandienst GmbH

Gjermani, 27793 Wildeshausen

ID ZG20172

Mercedes-Benz Garant Abrollbehälter Palfinger Epsilon M120 L80 - kontejner roll-off
 16
49 800 EUR
Çmimi neto
2020

Online: 13d

Hüffermann Krandienst GmbH

Gjermani, 27793 Wildeshausen

ID ZG20384

Mercedes-Benz A1 Abrollbehälter HIAB Ladekran X-Hi Duo 082 ES3 - kontejner roll-off
 16
47 500 EUR
Çmimi neto
2018

Online: 13d

Hüffermann Krandienst GmbH

Gjermani, 27793 Wildeshausen

ID ZG21225

1 2 3 12   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.