Kontejnerët e transportit


61
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
ABC 40 fod - kontenier transporti
 7
1 516 EUR
Ankandi
2006

Online: 1m 16d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

Ackermann Storage Container ALUMINIUM Container - kontenier transporti
 8
2 500 EUR
Çmimi neto
2006
Pesha bruto: 18 000 kg
Pesha neto: 4 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg

Online: 14orë 48min

P. Mostert Import-Export B.V.

Holandë, Stampersgat - The Netherlands

CIMC  - kontenier transporti
 6
300 EUR
Ankandi
2017

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Belgjikë, Vlassenhout 10A, Dendermonde, 9200

ID 7345122

  - kontenier transporti
 10
75 000 EUR
Ankandi

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Gjermani, , Bergheim, 50129

ID 7396959

 Aggregaat container - kontenier transporti
 16
250 EUR
Ankandi

Online: 2d

Troostwijk Auctions

Holandë, Radiostraat 27-36, Rotterdam , 3029 AP

ID 7311545

Container container - kontenier transporti
 2
1 650 EUR
Çmimi neto

Online: 2d

THEMAR TRUCKS nv

14

Belgjikë, Willebroek

ID 1002

 40' High Cube Multi-Doored Container - kontenier transporti
 10
Ankandi

Online: 3d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200176908

 HC-1264-G2-RC - kontenier transporti
 11
250 EUR
Ankandi
1988

Online: 9d

Troostwijk Auctions

Holandë, Theseusstraat 48, Tilburg, 5047 RJ

ID 7363432

EVERGREEN E22G1EG-02 20 Ft - kontenier transporti
 9
Ankandi
2008

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

CIMC GC20/147 20 Ft - kontenier transporti
 12
Ankandi
2001

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

CIMC GC20/147 20 Ft - kontenier transporti
 10
Ankandi
2001

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 Bidwell 2450 Concrete Paving Unit - kontenier transporti
 7
Ankandi

Online: 10d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 12 FT MINI - kontenier transporti
 8
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 8 Ft x 8 Ft - kontenier transporti
 7
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Conteneur 20 Pieds 20 Ft 8 Ft x 20 - kontenier transporti
 9
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 8 FT MINI - kontenier transporti
 10
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 Conteneur 8 Ft x 20 Ft - kontenier transporti
 11
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

SUIHE 9 FT MINI - kontenier transporti
 9
Ankandi

Online: 13d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

9

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

 10' x 8' Container - kontenier transporti
 10
Ankandi

Online: 18d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140261211

 10 Ft - kontenier transporti
 6
Ankandi
2003

Online: 24d

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Container - kontenier transporti
 6
Ankandi

Online: 24d

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.