Karroceri e ndërrueshme - bot AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic

TipiKarroceri e ndërrueshme - bot
Viti1981
ShtetiGjermani
Telefoni+492214714......
Online: 2v 4m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
Viti i prodhimit1981
Data e regjistrimit të parë01.01.1981
Kapaciteti25 m³
Ngjyrae bardhë
Karroceria/supestruktura
Për transportimin egazit/LPG
Numri i ndarjeve të serbatorit1, 25000 l

Përshkrimi

Tank, test pressure: 36 bar

Tank, walls thickness: 18 mm

Chassis: steel

Tank, walls end thickness: 25 mm

Tank, pressure: 23.5 bar

Full trailer frame


Cryogenic gas tank for

Carbon dioxide,

liquid CO2, LCO2,

Working pressure 23,5 bar.

With cooling unit.

Cryogenic tank for

LIN, LOX, LAR, CO2 and LNG

We have also other tanks for LIN, LOX, LAR, CO2 and LNG

please ask these offers separate.

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Eurasia Project Management GmbH

Eurasia Project Management GmbH

+492214714...
Germany, Oberhausen
Ora lokale e shitësit — 15:13

Personat e kontaktit

Dr. Mark Frenkel

Dr. Mark Frenkel

Deutsch, English, Русский

+49 221 47...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.