Reja dhe përdorur Karroceri të kamionëve vetëshkarkues në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Karroceri të kamionëve vetëshkarkues


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Zabudowa kiper wywrot tylnozsyp na samochód czteroosiowy MAN SCA - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 7
6 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

1

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Hedensted Ladfabrik 6,08 mtr til bagmonteret kran - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 11
Pyet për çmimin

Botuar: 9orë 20min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Scancon SH6515 Hardox 15m3 6500mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 18
Pyet për çmimin

Botuar: 9orë 20min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Scancon 6000 mm alu lad + aut. bagsmæk - Model SAL 6014 - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 11
Pyet për çmimin

Botuar: 9orë 21min

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Thompsons Body to suit Tipper Lorry, Easy Sheet - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 22
Ankandi

Botuar: 10orë 52min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371813

 Aliweld Body to suit Tipper Lorry, Easy Sheet - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 22
Ankandi

Botuar: 11orë 1min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371811

 Body to suit Tipper Lorry, Easy Sheet - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 17
Ankandi

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371224

 Scancon S5513 - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 3
Pyet për çmimin

Botuar: 4d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 BENNE POUSSOIR 10 T - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 20
2 500 EUR

Botuar: 4d

Sodipieces TP

10

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 8056981

 BENNE POUR 8X4 - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 20
7 900 EUR

Botuar: 5d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 3057519

  - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 9
4 125 EUR

Botuar: 6d

ATS Sweden

2

Suedi, Västernorrland

Numri i referencës S6255

Hyva  - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 12
500 EUR
Ankandi

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, IJweg 1365, Nieuw-Vennep, 2152NA

Numri i referencës 9577114

 DC-Container S6931 - 5 stk skillerum ialt 31,6 m3 - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 10
Pyet për çmimin
2007

Botuar: 7d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 HC-Container 4,6 mtr. alu sideåbning og baglåger - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 16
Pyet për çmimin

Botuar: 7d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Scancon SH5713 Hardox 13m3 5700mm - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 13
Pyet për çmimin

Botuar: 7d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

LASTO 10 fod bagdøre + gaffellommer - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 10
Pyet për çmimin
2020

Botuar: 11d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 2015 Moser 2-way tipper - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 9
17 560 EUR
2015

Botuar: 16d

Trucktrade Switzerland

7

Gjermani, Buchenhagstrasse 19, 8156 Oberhasli

Numri i referencës 23066N

HMF HLK 2 delt pendel + aut bagsmæk - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 10
Pyet për çmimin

Botuar: 21d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

 Euro Trailer VF9D2D33S - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 20
36 000 EUR
Ankandi

Botuar: 23d

MPE France

1

Francë, St Aubin Sur Gaillon

Numri i referencës VF9D2D33SVA687163

 Scancon 6,3 m - Hardox pendelcontainer m/helside pendel - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 8
Pyet për çmimin

Botuar: 26d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

-Kita- Savivarčio kuzavas  - Karroceri e kamionit vetëshkarkues
 4
1 EUR
2011

Botuar: 27d

UAB "Diodenas"

1

Lituani, Šiaulių

1 2 3 7   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Swap bodies/ Containers - Tipper bodies
t1 old